,,ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA”

W ciepły październikowy dzień przedszkolaki wybrały się na wycieczkę w pobliżu szkoły. Na swojej działce ugościli nas Państwo Cież . Pani Bogusia przygotowała dla dzieci grilla, gdzie piekliśmy pyszne kiełbaski i ziemniaki. Przedszkolaki świętowały dzień pieczonego ziemniaka. Były zabawy sportowe, stemplowanie ziemniakami i wiele innych atrakcji. W poszczególnych konkurencjach wybraliśmy zwycięzców: Króla wykopów ziemniaków , Króla rzutu ziemniakiem do celu, oraz Króla szybkiego zbierania ziemniaków. Były też inne zabawy ruchowe jak skoki w worku na czas, biegi i zjazdy na zjeżdżalni.