szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

XXI Konkurs Szopek Tradycyjnych i Krakowskich

Nasza szkoła jak co roku przystąpiła do XXI konkursu szopek tradycyjnych i krakowskich. Konkurs adresowany był do rodzin, dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych oraz szkół średnich z obszaru działania Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa, a w niej m.in gmina Wiśniowa. Również i w naszej szkole uczniowie wykazali się oryginalnymi pomysłami oraz kreatywnością.

Konkurs był organizowany w siedmiu kategoriach. Głównymi założeniami konkursu była samodzielność wykonania, oryginalność i pomysłowość, a wszystkie elementy szopki powinny być wykonane własnoręcznie.

Pierwszy etap zostanie przeprowadzony na szczeblu danej gminy, a drugi w Sieprawiu. Wręczenie nagród i wyróżnień nastąpi 18 grudnia 2022r.

Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.