szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

Konkurs piosenki religijnej i patriotycznej

Dnia 29 października 2018 roku odbył się kolejny konkurs piosenki religijnej.

Jak co roku w naszej szkole odbył się Gminny konkurs piosenki religijnej. Była to już jego szósta edycja. W tym roku połączona była z obchodami 100-lecia odzyskania Niepodległości i nosiła tytuł „Bóg Honor Ojczyzna”. Przedstawiciele każdej szkoły z naszej gminy prezentowali nam nie tylko piosenki religijne ale także te patriotyczne chcąc w ten sposób upamiętnić ten ważny dzień, jak również uczcić pamięć tych którzy w obronie naszego kraju walczyli o wolną Polskę.

Podczas tej uroczystości mieliśmy okazję gościć w naszej szkole Pana wójta Wiesława Stalmacha, Panią sołtys Lucynę Zborowską, księży z naszej parafii oraz uczniów z całej gminy i ich opiekunów.  Nie mogło także zabraknąć niezastąpionego jury na którego miejscu w tym roku zasiadła siostra Marzena Kot , Pani Katarzyna Puch oraz Pan Mariusz Klimek.

 PM.

 

 

Laureatami tegorocznej edycji są:

Kategoria przedszkole:  Kategoria  kl. I-III : Kategoria kl. IV-VI: Kategoria VII-IIIg:
I miejsce – Lipnik
II miejsce - Węglówka
I miejsce – Lipnik
II miejsce – Węglówka
III miejsce- Wiśniowa
I miejsce- Węglówka
II miejsce-Lipnik
III miejsce- Wiśniowa
I miejsce- Lipnik
II miejsce- Węglówka

 

Galeria zdjęć