szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

 

 

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 10 kwietnia 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

  • tel.: 12/373-90-90;
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.
 

Rekrutacja

Zgłoszenia dzieci do oddziałów przedszkolnych i szkoły podstawowej należy dokonywać poprzez:
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych szkoły.

Informacja Dyrektora Szkoły Podstawowej im. św. Józefa w Węglówce

Od dnia 16 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia 2020 r. wszelkie zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze w szkole i oddziałach przedszkolnych są zawieszone.

WAŻNE!!! Zapoznaj się ze szczegółami zawieszenia zajęć dydaktycznych!
oraz informacjami dotyczącymi zdalnej pracy szkoły

Materiały dla uczniów znajdują się na tymczasowej stronie eszkola.weglowka.pl

Małopolski Konkurs Biologiczny dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Karolina Cież VIII, Krzysztofek Natalia VIII, Krzysztofek Małgorzata VIII, Wieczorek Oliwia, Ślósarz Oliwia VIII, Natalia Olesek VIII, Sonja Lebiedź VIII, Obajtek Sylwia VIII

Etap rejonowy: Krzysztofek Małgorzata VIII

Opiekun: Barbara Jugowiec


 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Kuchnia Katarzyna VIII, Krzysztofek Małgorzata VIII, Obajtek Sylwia VIII,

Lebiedź Sonja VIII

Etap rejonowy:

Katarzyna Kuchnia VIII

Małgorzata Krzysztofek VIII

Opiekun: Teresa Romanowska


 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów dotychczasowych gimnazjów i klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Kubowicz Jakub IIIg, Bardziłowski Dominik IIIg, Michalak Paulina IIIg

Opiekun: Teresa Romanowska


 

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Sonja Lebiedź VIII

Etap rejonowy: Sonja Lebiedź VIII

Opiekun: Bożena Płoskonka


 

Małopolski Konkurs Geograficzny dla uczniów dotychczasowych gimnazjów i klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Kaleta Krzysztof IIIg, Bardziłowski Dominik IIIg, Karpierz Dawid IIIg,

Michalak Paulina IIIg

Etap rejonowy: Kaleta Krzysztof IIIg

Opiekun: Halina Paszcz


 

Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2018/2019

Etap szkolny: 18 uczestników

Etap rejonowy: Katarzyna Kuchnia VIII, Piotr Olesek VII

Opiekun: ks. Wojciech Adamus, Elżbieta Gaweł-Kuchnia


 

Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Sonja Lebiedź VIII, Kuchnia Katarzyna VIII

Etap rejonowy: Kuchnia Katarzyna VIII

Etap wojewódzki: Kuchnia Katarzyna VIII - finalista

Opiekun: Małgorzata Leszczyńska


 

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny:

Oliwia Ślósarz VIII, Natalia Olesek VIII, Patryk Gaweł VIII, Karolina Cież VIII, Sylwia Obajtek VIII, Małgorzata Krzysztofek VIII, Natalia Krzysztofek VIII

Opiekun: Zofia Leśniak


 

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów dotychczasowych gimnazjów i klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Kaleta Krzysztof IIIg

Opiekun: Zofia Leśnia


 

Małopolski Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Zięba Filip VIII, Ślósarz Marcin VIII, Wieczorek Oliwia VIII

Opiekun: Czesław Smyksy


 

Małopolski Konkurs Historyczny dla uczniów dotychczasowych gimnazjów i klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Magdalena Cieżak IIIg, Bardziłowski Dominik IIIg

Opiekun: Czesław Smyksy


 

Biblijny Konkurs Tematyczny „Z mądrością Proroków przez życie” dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2018/2019

Etap szkolny: Magdalena Bilińska IIIg, Krzysztof Kaleta IIIg, Dawid Matluch IIIg

Opiekun: ks. Wojciech Adamus


 

Gminne zawody sportowe – piłka halowa

II miejsce – kat. dziewczęta 13-15 lat

III miejsce – kat. dziewczęta 10-12 lat

Opiekun: Konrad Okniński


 

VI Gminny Konkurs Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Bóg – Honor – Ojczyzna”

Kategoria przedszkole:

II miejsce:  Cież Natalia, Patrycja Malec, Jan Kucharzak, Igor Drabik, Kacper Woś

Kategoria klasy I – III:

II miejsce: Maria Kuchnia, Ewelina Drab, Maria Kuchnia, Ewelina Myszogląd, Lidia Szałwija, Joanna Ślósarz

Kategoria klasy IV – VI:

I miejsce: Maria Woś, Sylwia Drabik, Zuzanna Gaweł, Ola Obajtek, Dominika Niedośpiał

Kategoria VII-VIII i gimnazjum:

II miejsce: Katarzyna Kuchnia, Gabriela Majda, Dominika Wieczorek, Oliwia Wieczorek, Oliwia Ślósarz

Opiekunowie:  Anna Lis, Małgorzata Kucharzak, ks. Wojciech Adamus, Janusz Paszcz


 

XVIII Konkurs Szopek Tradycyjnych i Krakowskich

Sylwia Drabik, Artur Juszczak, Patrick i Julia Kubowicz, Natalia Olesek, Patrycja Malec, Igor Drabik, Monika Cygal, Zuzanna Zborowska, Aleksandra Woś, Anita Lis

II miejsce: Sylwia Drabik kl. V

II miejsce Patrick i Julia Kubowicz kat. rodzinna

Wyróżnienie: Artur Juszczak kl. IV

Opiekun: Elżbieta Gaweł - Kuchnia


 

„Ubierzmy choinkę dla świętego Jana Pawła II”

16 uczestników

Opiekun: Barbara Jugowiec


 

Ogólnopolski konkurs poetycki „Myśmy wciąż do niepodległej szli”

12 uczestników

Opiekun: Małgorzata Leszczyńska


 

IX Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek Sułkowice 2019

Maria Kuchnia kl. III, Maria Woś kl. V

wyróżnienie - Maria Kuchnia kl. III

Opiekun: Elżbieta Gaweł-Kuchni


 

II Gminnym Przeglądzie Tradycyjnych Kolęd i Pastorałek

Maria Kuchnia kl. III, Maria Woś kl. V

Opiekun: Elżbieta Gaweł-Kuchnia


 

Dyktando Wiśniowskiego

Katarzyna Kuchnia, Natalia Olesek, Natalia Krzysztofek, Małgorzata Krzysztofek

Opiekun: Czesław Smyksy, Małgorzata Leszczyńska


 

IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”

Adrian Cież, Ewelina Myszogląd, Hubert Bajak, Szymon Woś, Lidia Szałwija, Patrycja Malec

Wyróżnienie etap regionalny: Patrycja Malec

Opiekun: Krystyna Smyksy, Małgorzata Kucharzak, Emilia Niewidok


 

„Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka”

18 uczestników

Opiekun: Barbara Jugowiec


 

Finał Regionalnego Konkursu „Zawód nie zawodzi”

Maria Lis, Maria Grabowska, Anna Bilińska, Urszula Drabik, Sabina Woś, Dominika Łukasik, Piotr Olesek, Przemysław Leśniak

Opiekun: Mariusz Klimek, Halina Paszcz


 

VI Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Folklor w duszy gra”.

12 uczestników

Kategoria: Klasy 4 - 8 Szkoła Podstawowa

I miejsce: Katarzyna Kuchnia

Wyróżnienie: Sabina Woś, Zuzanna Gaweł, Sylwia Drabik, Olga Kuchnia

Kategoria: Młodzież

I miejsce: Jakub Kubowicz

III miejsce: Paulina Michalak

Opiekun: Barbara Jugowiec


 

XVI Gminny Konkurs Matematyczny dla Uczniów klas III Szkół Podstawowych

Adrian Cież, Ewelina Drab, Piotr Ryś

III miejsce: Adrian Cież

Opiekun: Krystyna Smyksy


 

Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich SP

Maria Kuchnia, Ewelina Myszogląd, Ewelina Drab

III miejsce: Maria Kuchnia

Opiekun: Krystyna Smyksy


 

Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla klas trzecich SP

Igor Cież, Maria Kuchnia, Ewelina Drab

III miejsce: Maria Kuchnia

IV miejsce: Ewelina Drab

Opiekun: Teresa Romanowska


 

Gminny Konkurs Matematyczny klas trzecich gimnazjum „Geniusz Matematyczny”

Kaleta Krzysztof, Małgorzata Krzysztofek, Patryk Gaweł

I miejsce Krzysztof Kaleta

III miejsce Patryk Gaweł

Opiekun: Katarzyna Obajtek