szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

 

 

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 10 kwietnia 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

  • tel.: 12/373-90-90;
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.
 

Rekrutacja

Zgłoszenia dzieci do oddziałów przedszkolnych i szkoły podstawowej należy dokonywać poprzez:
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych szkoły.

Informacja Dyrektora Szkoły Podstawowej im. św. Józefa w Węglówce

Od dnia 16 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia 2020 r. wszelkie zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze w szkole i oddziałach przedszkolnych są zawieszone.

WAŻNE!!! Zapoznaj się ze szczegółami zawieszenia zajęć dydaktycznych!
oraz informacjami dotyczącymi zdalnej pracy szkoły

Materiały dla uczniów znajdują się na tymczasowej stronie eszkola.weglowka.pl

„Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić…”

15 października 2019 roku, w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie odczytali zabawny tekst na temat zachowania nauczycieli i uczniów oraz złożyli podziękowania swoim pedagogom. Nie zabrakło również pięknie wyrecytowanych wierszy, które doceniały pracę nauczycieli. Jedna z uczennic klasy czwartej zagrała wzruszającą melodię na skrzypcach. Wszyscy uczniowie biorący udział w akademii również wesoło śpiewali piosenki i dedykowali życzenia. Pod koniec akademii wyświetlono film pokazujący codzienne życie  w naszej szkole. Z okazji tego szczególnego święta każdy nauczyciel został obdarowany swoim portretem namalowanym przez uczniów oraz słonecznikiem, który symbolizuje szczęście.

Olga Kuchnia
Karolina Szewczyk
Kl.7