szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

 

 

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 24 maja 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

  • tel.: 12/373-90-90;
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.
 

 

Informacja Dyrektora Szkoły Podstawowej im. św. Józefa w Węglówce

Od dnia 16 marca 2020 r. do dnia 24 maja 2020 r. wszelkie zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze w szkole i oddziałach przedszkolnych są zawieszone.

Decyzją Pana Wójta Bogumiła Pawlaka praca przedszkoli zostaje zawieszona do dnia 18 maja br. Zobacz szczegóły i zarządzenie Dyrektora SP.

WAŻNE!!! Zapoznaj się ze szczegółami zawieszenia zajęć dydaktycznych!
oraz informacjami dotyczącymi zdalnej pracy szkoły

Materiały dla uczniów znajdują się na tymczasowej stronie eszkola.weglowka.pl

Witaj szkoło!

Jak co roku, w pierwszy poniedziałek września rozpoczęliśmy rok szkolny. Po zbiórce przed szkołą udaliśmy się z pocztem sztandarowym do pobliskiego kościoła, gdzie odprawiona została Msza Święta w intencji pomyślnego roku szkolnego. Po powrocie uroczyste otwarcie roku szkolnego odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego przez Pana Dyrektora szkoły. Pełni wiary w pomyślność, obaw i niepokojów związanych z obowiązkami szkolnymi udaliśmy się na spotkanie z wychowawcami klas, aby chwilę później skorzystać z ostatniej odrobiny odpoczynku jaka nam została.