szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

 

 

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 10 kwietnia 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

 • tel.: 12/373-90-90;
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
 • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.
 

Rekrutacja

Zgłoszenia dzieci do oddziałów przedszkolnych i szkoły podstawowej należy dokonywać poprzez:
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych szkoły.

Informacja Dyrektora Szkoły Podstawowej im. św. Józefa w Węglówce

Od dnia 16 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia 2020 r. wszelkie zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze w szkole i oddziałach przedszkolnych są zawieszone.

WAŻNE!!! Zapoznaj się ze szczegółami zawieszenia zajęć dydaktycznych!
oraz informacjami dotyczącymi zdalnej pracy szkoły

Materiały dla uczniów znajdują się na tymczasowej stronie eszkola.weglowka.pl

Zalecenia MEN

 Proszę zapoznać się z zaleceniami MEN dotyczącymi zdalnej pracy szkoły.

 1. W okresie kształcenia na odległość tj. od dnia 25.03.2020 r. do dnia 10.04.2020 r. nauczyciele pracują z uczniami zdalnie, zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć.
 2. Pracę z uczniami danej klasy koordynuje wychowawca klasy.
 3. Wychowawcy klas i nauczyciele kontaktują się z rodzicami lub uczniami przekazując im stosowne informacje w przyjętej wspólnie z uczniami danej klasy formie, a w szczególności poprzez stronę internetową: eszkola.weglowka.pl.
 4. Nauczyciele i rodzice proszeni są o takie zorganizowanie pracy dzieci, by zachowane były podstawowe zasady higieny pracy ucznia (dotyczy czasu pracy przy komputerze, ilości zadawanych zadań i możliwości poszczególnych uczniów).
 5. Pedagog szkolny udziela rodzicom porad kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 6. Pomoc w zakresie pracy z dziećmi przedszkolnymi prowadzi i koordynuje Pani Małgorzata Kucharzak (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i Pani Anna Lis (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
 7. Adresy email nauczyciel można znaleźć w zakładce kontakt.
 8. Zalecenia dla dzieci podczas pracy zdalnej:
  1. Przygotuj odpowiednio stanowisko pracy, uwzględniając pozycję, ustawienie monitora, klawiatury i myszki
  2. Dobrze zorganizuj pracę
  3. Nie pracuj dłużej niż 30 minut przed komputerem w jednej sesji. Po 30 minutach pracy zapewnij 30 minut przerwy.
  4. Zadbaj o właściwe oświetlenie
  5. Jeżeli nosisz okulary korekcyjne, używaj ich do pracy przy komputerze
  6. Pamiętaj, aby zachować ostrożność w internecie. Zadania przesyłane przez nauczycieli znajdują się tylko na naszej stronie. Umieszczone odnośniki do stron zewnętrznych są sprawdzane przed publikacją
 9. Materiały dla uczniów znajdują się na tymczasowej stronie eszkola.weglowka.pl